نمايندگي

شرکت مهندسي كاراپرداز آمادگی خود را جهت اعطای نمايندگی در شهرستان های فاقد نمایندگی، در زمينه های زير اعلام ميدارد :

  • بازاريابی و تبليغات در زمينه های خدماتي اين شرکت
  • ارائه و فروش بسته های نرم افزاری
  • مشارکت و توسعه در پروژه ها

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با آدرس info [at] karapardaz [dot] com، بخش تماس با ما و یا شماره تلفن 88800846 (021) تماس حاصل فرمایید.

پرینت

 

طراحي مالتي مديا و كاتالوگ الكترونيكي

 

وب هاستینگ

معرفي خدمات و محصولات در قالب انواع كاتالوگ، بروشور و ... براي شركتها امري بديهي و ضروري است. استراتژي هر شركت با توجه به نوع مخاطب، نوع محصولات و خدمات، گستره مشتريان و ... در تعيين روش تبليغاتي و معرفي محصولات و خدمات متفاوت است ولي بدون شك هيچ شركتي نقش اساسي و مهم تبليغات را ناديده نمي گيرد. 

كاتالوگها سنتي در عين دارابودن ويژگيهاي مثبت و غير قابل انكار، ويژگيهاي منفي و محدود كننده اي نيز دارند. هزينه هاي بالاي توليد، عدم امكان رفع خطاها بخصوص در صورت چاپ در تيراژ بالا، محدوديت تعداد و عدم امكان ارائه به مشتري در هر مكان و زمان از مهمترين ويژگيهاي منفي اين نوع كاتالوگها هستند.

كاتالوگهاي الكترونيكي و محصولات چند رسانه اي (Multi Media) علاوه بر دارا بودن تمامي قابليتهاي كاتالوگهاي كاغذي، امكان رفع اشكال و بروز رساني در هر لحظه، ارائه در بسترهاي مختلف مانند لوح فشرده (CD)، وب سايت، موبايل و ... و هزينه هاي بسيار پايين توليد و نگهداري در مقايسه با كاتالوگهاي كاغذي را نيز دارا هستند.

 

با استفاده از فناوريهاي روز دنيا در طراحي و توليد محصولات مالتي مديا و كاتالوگ الكترونيكي و ارتباط با ساير رسانه هاي تبليغاتي و مديريت فروش مانند وب سايت اطلاع رساني، سامانه هاي ارسال پيامك، نرم افزار هاي مديريت ارتباط با مشتريان و ... بستري مناسب جهت معرفي و تبليغات محصولات و خدمات در اختيار شما قرار داده خواهد شد.

 

پشتیبانی

جهت استفاده از خدمات پشتیبانی شرکت مهندسی کاراپرداز می توانید به مرکز پشتیبانی و باشگاه مشتریان  مراجعه نمایید.

http://www.karasupport.com

 

 

تمامی حقوق برای شرکت مهندسی کاراپرداز محفوظ می باشد.

واحد فروش : 846 800 88