نمايندگي

شرکت مهندسي كاراپرداز آمادگی خود را جهت اعطای نمايندگی در شهرستان های فاقد نمایندگی، در زمينه های زير اعلام ميدارد :

  • بازاريابی و تبليغات در زمينه های خدماتي اين شرکت
  • ارائه و فروش بسته های نرم افزاری
  • مشارکت و توسعه در پروژه ها

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با آدرس info [at] karapardaz [dot] com، بخش تماس با ما و یا شماره تلفن 88800846 (021) تماس حاصل فرمایید.

پرینت

 

ثبت دامنــه

 

ثبت دامنه (Domain Registration) اولین گام برای حضور در شبکه جهانی وب است. این گام حساسیت های خاص خود را نیز داراست. نام دامنه در صورتیکه معنی دار، مرتبط و متناسب با کاربری وب سایت شما انتخاب شود، راحت تر به خاطر سپرده می شود و مراجعه دوباره به وب سایت شما را تسهیل می کند؛ بنابراین در انتخاب نام دامنه خود دقت کنید.
ثبت دامنه

 نکته دیگر اینکه جایی که ثبت دامنه خود را به آن می سپارید، باید چه از نظر امنیتی و چه از نظر اعتباری صاحب صلاحیت لازم باشد؛ چرا که کسب و کار شما بر این نام بنا خواهد شد و عدم در نظر گرفتن صلاحیت و اعتبار شرکت ثبت کننده در آینده ممکن است هزینه های بسیاری را بر شما تحمیل کند. برای بعضی پسوند ها مانند پسوند های کشوری (نظیر پسوندهای ir برای ایران و یا پسوندهای ae برای امارات متحده عربی) با توجه به انحصاری بودن ثبت بوسیله نهادهای دولتی تنها یک انتخاب وجود دارد. اما برای دامنه هایی که ثبت آنها بوسیله شرکتهای تجاری به فروش می رسند، شما انتخابهای متعددی برای ثبت نام دامنه خود دارید. در این موارد باید به کیفیت خدمات شرکت ثبت کننده  تعهد آن شرکت یا شرکتهای واسط بر رعایت حق مالکیت شما توجه نمود و مسائل حقوقی جانبی آن را نیز در نظر گرفت.

شرکت کاراپردازبا بهره گیری از تجربه چندین ساله خود در زمینه ثبت دامنه، همه تلاش خود را در جهت حفاظت از هویت اینترنتی مشتریان خود و عرضه خدمات با کیفیت به آنها معطوف کرده است. ما بسته به نام دامنه شما و پسوند مورد درخواست و شرایطی که در نظر دارید، ثبت دامنه شما را از طریق یکی از شرکتهای همکار انجام می دهیم که  در ادامه معرفی هر یک از آنها آمده است:

 شرکت TUCOWS کانادا

 شرکت توکاوز(Tucows) اولین توصیه ما برای ثبت دامنه می باشد. این شرکت از جمله پیشگامان ثبت دامنه در اینترنت محسوب می شود و خدمات با کیفیت ، امن و گسترده ای به مشتریان ارائه می کند. این شرکت ماهیت کانادایی دارد و کانادایی بودن آن از محاسن دیگر این شرکت است. چرا که با توجه به مشکلاتی که بین ایران و آمریکا وجود دارد، ثبت نام دامنه از طریق شرکتهای آمریکایی و بنا کردن کسب و کار بر روی این نام دامنه مگر در مواردی خاص (مثل برخی پسوند هایی که بوسیله توکاوز عرضه نمی شوند) چندان کار عاقلانه ای نیست.


tucows
Tucows.comشرکت ENOM آمریکا

شرکت Enom از جمله شرکت های معتبر در ثبت نام دامنه می باشد. اما با توجه به ماهیت آمریکایی تنها برای پسوندهای عمومی که در فهرست Tucows یافت نمی شوند (مثل پسوند WS)، یا مواردی که مشتری اصرار دارد،  نام دامنه را بوسیله این شرکت ثبت می کنیم.

enom
Enom.com


 

شرکت ONLINENIC چین / آمریکا

شرکت onlinenic یک شرکت با ماهیت چینی در آمریکا است. این شرکت اساس کار خود را بر عرضه ارزان نام دامنه ولو با فدا کردن کیفیت نهاده است و با این راهبرد مشتریان زیادی را نیز به خود جلب نموده است. با توجه به کیفیت پایین خدمات  onlinenic رادکام این شرکت را برای ثبت دامنه توصیه نمی کند. تنها در مواردی که نام دامنه تنها برای رزرو کردن ثبت می شود ویا ثبت نام دامنه های جایگزین و غلط تایپی، به مشتریان توصیه می کنیم اجازه دهند تا  از این شرکت برای ثبت دامنه استفاده کنیم.

online nic
Onlinenic.com

 


پژوهشگاه دانشهای بنیادین ایران NIC.IR

پژوهشگاه دانشهای بنیادین یا مرکز تحقیقات فیزیک نظری تنها متولی ثبت نام دامنه با پسوند ir برای کشور ایران است. پسوند ir  با توجه به ماهیت ایرانی آن، برای وب سایتهایی که می خواهند بر ماهیت ایرانی خود تاکید کنند، یا فعالیت آنها به کشور ایران محدود می شود، انتخاب بسیار خوبی است. رادکام نماینده رسمی Nic.ir در ثبت دامنه irاست.

nic iran
NIC.IR

پشتیبانی

جهت استفاده از خدمات پشتیبانی شرکت مهندسی کاراپرداز می توانید به مرکز پشتیبانی و باشگاه مشتریان  مراجعه نمایید.

http://www.karasupport.com

 

 

تمامی حقوق برای شرکت مهندسی کاراپرداز محفوظ می باشد.

واحد فروش : 846 800 88