نمايندگي

شرکت مهندسي كاراپرداز آمادگی خود را جهت اعطای نمايندگی در شهرستان های فاقد نمایندگی، در زمينه های زير اعلام ميدارد :

  • بازاريابی و تبليغات در زمينه های خدماتي اين شرکت
  • ارائه و فروش بسته های نرم افزاری
  • مشارکت و توسعه در پروژه ها

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با آدرس info [at] karapardaz [dot] com، بخش تماس با ما و یا شماره تلفن 88800846 (021) تماس حاصل فرمایید.

پرینت

 

چرا سرآمد ؟

 

با پیشرفت سریع دنیا در زمینه مبادله اطلاعات و اطلاع رسانی به مشتریان و بالا رفتن سطح کیفی و رقابتی در زمینه های مختلف، استفاده از نرم افزار در زمینه های آموزشی نیز در حال تبدیل شدن به یک اصل می باشد. امروزه آموزشگاهها، موسسه ها و مدارس بدون استفاده از سیستمهای نرم افزاری، قابلیتهای مختلف پاسخگویی به دانش آموزان و اولیای آنها و بررسیهای مختلف آماری از عملکرد آموزشی و پرورشی دانش آموزان را نخواهند داشت.

در این بین سرآمد، با قابلیتهای منحصر به فرد، ساده، کامل و جامع خود یک راه حل مناسب برای مدیریت بخشهای مختلف مراکز آموزشی می باشد. از مرحله ورود یک دانش آموز به یک مرکز آموزشی، ورود اطلاعات اولیه، ثبت نام دانش آموز، مراحل مختلف برگزاری آزمونها از قبیل تولید دفترچه سوالها، تولید پاسخ برگ، تصحیح پاسخ برگها،ثبت نمرات، صدور کارنامه و گزارشهای مدیریتی، صدور دفترچه پاسخ، ثبت فعالیتهای کلاسی و موارد انضباطی، اطلاع رسانی از طریق شبکه و در نهایت بایگانی اطلاعات دانش آموز، توسط سرآمد مدیریت و نگهداری خواهد شد.

با استفاده از سرآمد، فعالیتهای موسسه آموزشی شما با بیشترین دقت، بالاترین سرعت و مبتنی بر پیشرفته ترین فناوریها در زمینه اطلاعات و ارتباطات انجام خواهد شد.

پشتیبانی

جهت استفاده از خدمات پشتیبانی شرکت مهندسی کاراپرداز می توانید به مرکز پشتیبانی و باشگاه مشتریان  مراجعه نمایید.

http://www.karasupport.com

 

 

تمامی حقوق برای شرکت مهندسی کاراپرداز محفوظ می باشد.

واحد فروش : 846 800 88