نمايندگي

شرکت مهندسي كاراپرداز آمادگی خود را جهت اعطای نمايندگی در شهرستان های فاقد نمایندگی، در زمينه های زير اعلام ميدارد :

  • بازاريابی و تبليغات در زمينه های خدماتي اين شرکت
  • ارائه و فروش بسته های نرم افزاری
  • مشارکت و توسعه در پروژه ها

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با آدرس info [at] karapardaz [dot] com، بخش تماس با ما و یا شماره تلفن 88800846 (021) تماس حاصل فرمایید.

پرینت

 

بانك سوالت تحت Microsoft Word

 

بایگانی سوالات و دسترسی به آرشیو سوالات همواره یکی از معضلات مدراس و آموزشگاهها در مدیریت اطلاعات مربوط به سوالات جهت برگزاری آزمونها بوده است. بخش بانک سوال نرم افزار سرآمد، با امکانات ویژه و منحصر به فرد خود این امکان را در اختیار کاربران قرار می دهد، تا مدیریت آرشیو سوالات خود را به راحتی انجام دهند.

بانک سوال نرم افزار سرآمد ، با قابلیت دسته بندی، طبقه بندی، موضوع بندی و منبع بندی سوالات و امکان ارجاع بیش از یک منبع و بیش از یک موضوع به هر سوال امکان دسترسی سریع و تجزیه شده براساس نیازمندیهای شما به مجموعه سوالات مدرسه یا آموزشگاه را فراهم می نماید.

با توجه به این که ویرایشگر بانک سوال نرم افزار سرآمد ویرایشگر حرفه ای و در عین حال کامل و کاربرپسند Microsoft Word می باشد، نگرانی های آتی در مورد ناسازگاری سوالات وارد شده با ویرایشگرهای استاندارد و غیر قابل حمل بودن این اطلاعات از بین می رود. این مشکل با امکان صدور سوالات به صورت پرونده های doc. و سازگاری ویرایشگر بانک سوال نرم افزار سرآمد با آخرین نگارش نرم افزار Microsoft Word برطرف شده است.

بانک سوال نرم افزار سرآمد با تنظیمات پیشرفته شما را از کارکردن با Word بی نیاز نموده و کلیه تنظیمات مورد نیاز جهت صفحه بندی و صفحه آرایی دفترچه سوالات از داخل نرم افزار و بدون نیاز به آشنایی با نرم افزار Word قابل مدیریت می باشد. همچنین ذخیره آزمون ساخته شده در قالب پرونده Word با درنظر گرفتن کلیه تنظیمات انجام گرفته، دسترسی به آزمون توسط سایر بخشهایی از مدرسه و موسسه که امکان استفاده از نرم افزار سرآمد را ندارند تسهیل می نماید. این قابلیت در مواقع عدم دسترسی به چاپگر و یا نیاز به ویرایش سوالات توسط دبیر مربوطه ،  کاربرد دارد.

پشتیبانی

جهت استفاده از خدمات پشتیبانی شرکت مهندسی کاراپرداز می توانید به مرکز پشتیبانی و باشگاه مشتریان  مراجعه نمایید.

http://www.karasupport.com

 

 

تمامی حقوق برای شرکت مهندسی کاراپرداز محفوظ می باشد.

واحد فروش : 846 800 88