نمايندگي

شرکت مهندسي كاراپرداز آمادگی خود را جهت اعطای نمايندگی در شهرستان های فاقد نمایندگی، در زمينه های زير اعلام ميدارد :

  • بازاريابی و تبليغات در زمينه های خدماتي اين شرکت
  • ارائه و فروش بسته های نرم افزاری
  • مشارکت و توسعه در پروژه ها

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با آدرس info [at] karapardaz [dot] com، بخش تماس با ما و یا شماره تلفن 88800846 (021) تماس حاصل فرمایید.

پرینت

 

اشتراک منابع

 

یکی از نیازهای کتابخانه بزرگ و کتابخانه های مرکزی ، دسترسی به اطلاعات زیر کتابخانه ها و کتابخانه های متصل به توسط کاربران بدون حضور فیزیکی در کتابخانه زیر مجموعه می باشد. این قابلیت از سیستم مدیریت کتابخانه الکترونیکی کارا، این امکان را به کاربران یک کتابخانه مجازی می دهد که بدون مراجعه به پایگاه یک کتابخانه مجازی دیگر، از درون سیستم جاری به منابع موجود در یک کتابخانه مجازی دیگر دسترسی هایی مانند جستجو در کتابها و مطالعه کتاب داشته باشند.

این امکان با استفاده از تکنولوژی XML Web Services پیاده سازی شده است. این تکنولوژی به علت استفاده از قالب XMl برای تبادل داده ها، امکان اجرای روالها را از راه دور، با سرعت بالا و با کمترین حجم تبادل داده و از طریق پروتکل استاندارد و همگانی HTTP فراهم می سازد. به همین منظور در سیستم کتابخانه مجازی واسطهایی برای ارائه این خدمات در نظر گرفته شده که سایر کتابخانه های مجازی (حتی نرم افزارهای دیگر) خواهند توانست با استفاده از آن از برخی امکانات سیستم کتابخانه الکترونیکی کارا استفاده نمایند.

 

نکته مهم در این سرویس امنیت سیستم می باشد. به علت ارائه این خدمات از طریق وب، احتمال خطر سوء استفاده یا خرابکاری در سیستم افزایش پیدا می کند. برای رفع این مشکل نیز تدابیر لازم و کافی اندیشیده شده و با تعیین سطوح دسترسی لازم و نیز کدگذاری داده های انتقالی ، جلوی این خطرات نیز گرفته خواهد شد.

پشتیبانی

جهت استفاده از خدمات پشتیبانی شرکت مهندسی کاراپرداز می توانید به مرکز پشتیبانی و باشگاه مشتریان  مراجعه نمایید.

http://www.karasupport.com

 

 

تمامی حقوق برای شرکت مهندسی کاراپرداز محفوظ می باشد.

واحد فروش : 846 800 88